ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

УЄФА до Євро-2012 шукає працівників

29.11.2011 20:00
УЄФА до початку турніру в усіх приймаючих містах забезпечить роботою ще 130 чоловік. В Україні вакантними залишаються 74 посади. Про це Інформаційному центрі «Україна-2012» повідомили у прес-службі Місцевого оргкомітету «Євро-2012 Україна».

Шанс влаштуватися в УЄФА ще мають фахівці з логістики, технічного обслуговування, зустрічі та розміщення гостей, координатори у транспортній сфері та інші. 

Як наголошують в спілці, основними вимогами до кандидатів є знання декількох іноземних мов, працелюбство та стресостійкість, командний дух та орієнтація на клієнта.  

Термін контрактів у 2012 році – від 6 до 1,5 місяців. Інформація про наявні вакансії розміщується на сайті UEFA.com.

На сьогодні у МОК працює 127 фахівців (жінок – 43%, чоловіків – 57%). Середній вік: 31 рік. Всі працівники МОК знають щонайменше дві іноземні мови - англійську та російську. Значна частина знає ще й німецьку чи французьку. Дехто володіє 4-5 мовами - попередні 3 та італійську чи іспанську, а перекладач знає 11 мов.    

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.