ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

На Євро-2012 до Львова може приїхати близько 30 тисяч німецьких вболівальників

05.12.2011 12:13
Фани футбольної збірної Німеччини є найактивнішими та найчисленнішими у Європі. І підтримати свою команду до Львова приїдуть щонайменше 30 тисяч німецьких вболівальників. Так вважає Томас Гаслер, координатор проекту «Асоціація вболівальників Європи».

За його словами, група «Б» у фінальному етапі УЄФА ЄВРО 2012™ є найважчою та найцікавішою водночас, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Всі матчі, які відбудуться на Львівському стадіоні, без сумніву, будуть висококласними, а результати можуть бути дуже несподіваними для нас. Думаю, що сьогодні лідерами групи є Німеччина або Данія», - додав Томас Гаслер.

Нагадаємо, згідно з результатами фінального жеребкування до групи «Б» увійшли команди таких країн: Нідерланди, Данія, Німеччина та Португалія. У Львові  гратимуть – Данія, Німеччина та Португалія.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.