ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Оксана Забужко пропонує накласти мораторій на всі українські звання

07.12.2011 09:24
Українська письменниця Оксана Забужко вважає, що на сьогодні потрібно накласти мораторій на всі українські звання, у тому числі і на звання Героя України, принаймні на 5 років, а за цей час провести ревізію та розібратися зі вже існуючими героями. Про таке популярна українська письменниця заявила в ефірі ток-шоу «Портрети з Сергієм Дорофеєвим» на «5 каналі».

«Я би взагалі наклала мораторій на всі українські звання років на п’ять принаймні, тому що дискредитовано дуже багато», – заявила Забужко. 

«Ми мусимо розібратися з тим минулим, муситимемо розібратись із тою ж самою УПА, починаючи від Голодомору, ми муситимемо розібратись з усіма «фейками», з усіма фальшивими героями, які були на творені в радянському пантеоні, ми муситимемо переглянуту цей самий канон», – додала письменниця.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.