ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Майже 10% львів’ян переконані, що на Євро-2012 відмивають кошти

07.12.2011 09:55

Футбольний чемпіонат Євро 2012 – це в першу чергу спортивна подія. Так вважають 22,61% львів’ян. Такими є результати кількісного соціологічного дослідження, проведеного дослідниками Центру вивчення громадської думки Інституту міста у жовтні - листопаді цього року

.

Для 18,59% львів’ян Євро-2012 асоціюється із покращенням благоустрою, інфраструктури; у 18,43% львів’ян ця подія асоціюється  зі збільшенням кількості туристів у місті.  Разом з тим, у 10,55% мешканців нашого міста футбольний чемпіонат асоціюється із безладом у місті, а для 9,88% мешканців – це великі грошові витрати, корупція та відмивання коштів, повідомила прес-служба ЛМР.

«Однак, порівнюючи відсоткові дані, можемо твердити про те, що львів’яни сприймають футбольний чемпіонат радше як подію, що принесе у місто позитивні зміни. Мешканці також доволі позитивно ставляться до перспективи проведення у місті й інших великих заходів, таких як Олімпіада або Формула-1 (70,20%)», - розповіла соціолог Центру вивчення громадської думки Інституту міста Інга Козлова.

«Такого роду інформація є дуже важливою для провадження міської політики, адже саме мешканці є носіями інформації про те, в якому напрямку повинно розвиватись місто, саме мешканці можуть дати відповідь на питання про те, яким повинен бути Львів. Ті люди, які працюють у Львівській міські раді повинні працювати над тим, аби запити мешканців трансформувати у конкретні управлінські рішення і забезпечити їхнє впровадження», - вважає керівник Центру вивчення громадської думки Інституту міста Малачівська Мар’яна.


Довідка

Дослідження проводилося методом «face to face». В опитуванні брали участь мешканців м. Львова з усіх 6 адміністративних районів Львова. Було опитано 800 респондентів, старших 18 років. Похибка репрезентативності вибірки  з довірчою ймовірністю 0,954 не перевищує 3,5% для показників близьких до 50%, 3% - для показників близьких до 25% або 75%, 2,1% - для показників близьких до 10% або 90%, 1,5% - для показників близьких до 5% або 95%, 0,7% - для показників близьких до 1% або 99%.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.