ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Львів до Євро-2012 промуватимуть у Facebook

09.12.2011 14:09
Промоційну кампанію приймаючого міста до Євро-2012 Львів організовуватиме переважно через соціальні мережі. Про це в коментарі Інформаційному центру «Україна-2012» повідомив директор Департаменту Євро-2012 Львівської міськради Олег Засадний.

«Ми зараз маємо цілий ряд промороликів. Останній з них – «Зустрінемось у Львові», який ми використовуємо у промотурах містами України. Звичайно, для європейського ринку його треба буде дещо доопрацювати, але саме його ми будемо продюсувати у соціальних мережах інтернету. Через соцмережі також будемо подавати фотоілюстрації нашого міста. Загалом, реклама в соціальних мережах – це найдешевший та найефективніший спосіб донести потрібну нам інформацію до цільової аудиторії, якими є футбольні фани», - зазначив О. Засадний.

Нагадаємо, згідно з результатами фінального жеребкування до групи «Б» увійшли команди таких країн: Нідерланди, Данія, Німеччина та Португалія. У Львові  гратимуть – Данія, Німеччина та Португалія.

Підтримати свою збірну у Львові під час Євро-2012 приїде щонайменше тридцять тисяч німецьких вболівальників, які є найактивнішими і найчисельнішими вболівальниками Європи, розповів Томас Гаслер, координатор проекту «Асоціація вболівальників Європи».

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.