ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

На матч «Карпати-Динамо» у Львові курсуватиме додатковий транспорт

09.12.2011 14:56
Завтра, 10 грудня, у Львові, у зв’язку з проведенням футбольного матчу, курсуватиме додатковий транспорт.

«Транспорт працюватиме так, як і на відкритті «Арени Львів», і на матчі Україна-Австрія. Автобуси, які курсують до торгового центру «Кінг-Крос», курсуватимуть в режимі робочого дня, тобто, буде більша кількість автобусів. Крім того, курсуватиме 3-й і 5-й тролейбус до Автовокзалу. З 13.30 год. на тих маршрутах буде збільшена кількість транспортних засобів. І курсуватимуть автобуси з 2 трансфертних зон – з пл. Петрушевича великі автобуси курсуватимуть  до стадіону і з Сихова від кінотеатру Довженка, повідомляє прес-служба ЛМР.

З 13.30 год. вони почнуть свою роботу і курсуватимуть до 20.00 год. Після закінчення футболу, за даними попереднього моніторингу, протягом 1,5 год. повністю звільняється територія довкола стадіону, всі вболівальники за той час, як правило, роз’їжджаються», - зазначив Микола Жук.

Нагадаємо, завтра, 10 грудня у Львові пройде футбольний матч «Карпати-Динамо». Початок футбольного поєдинку – о 16.00 год.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.