У Львові обговорять нові можливості ІТ-спільноти України

14.12.2011 09:46
19 грудня 2011 року відбудеться круглий стіл «Ефект синергії: Нові можливості ІТ-спільноти України». Метою заходу є об’єднання зусиль для забезпечення розвитку інформаційних технологій в Україні.

У заході візьмуть участь представники Асоціації «Інформаційні технології України», Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України, регіональних професійних об’єднань, провідних учасників ІТ-ринку, львівського кластера ІТ та бізнес-послуг, представники профільних вищих навчальних закладів та міської влади, інформує прес-служба ЛМР.

Організатором круглого столу є Асоціація «Інформаційні технології України» за сприяння Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України, Львівського Кластера Інформаційних Технологій та Бізнес-Послуг. Такі засідання пройдуть у багатьох регіонах України, що дозволить залучити до обговорення нагальних питань широку коло учасників ІТ-ринку України.

Нагадаємо, за оцінками міжнародної аудиторської компанії KPMG Львів входить до 30 міст світу з найбільшим потенціалом розвитку інформаційних технологій. Також, відповідно до Стратегії розвитку конкурентоспроможності м. Львова до 2015 року ІТ-кластер було обрано одним із ключових економічних кластерів Львова. У Львові працюють десятки ІТ компаній, які впроваджують сотні ІТ-проектів щороку.

Довідка

Круглий стіл «Ефект синергії: Нові можливості ІТ-спільноти України» у Палаці культури залізничників «Рокс», за адресою: м. Львів, вул. Юрія Федьковича, 54-56, конференц-зал.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.