У Львові заборонили продаж пива у кіосках

15.12.2011 14:30

62 голосами депутати Львівської міськради сьогодні прийняли ухвалу про обмеження роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями й пивом (крім безалкогольного) у МАФах (кіосках). Щоправда, депутати внесли до цієї ухвали вісім пунктів, запропонованих фракцією ВО "Свобода" у Львівській міськраді. Проти них висловлювався міський голова Львова Андрій Садовий. На його думку, через деякі з поправок ухвалу опротестує прокуратура і документ не вступить в дію.

Зокрема йдеться про заборону видачі дозволів на торгівлю суб'єктами підприємницької діяльності (СПД) новим торговим об'єктам, які мають намір здійснювати торгівлю алкогольними та слабоалкогольними напоями. Рішення щодо видачі дозволів видаватимуть виключно після погодження сесією міськради, пише Експрес

Департамент економічної політики має перевірити наявність дозвільних документів у об'єктів, які торгують алкогольними та слабоалкогольними напоями. Також департамент має запропонувати механізм заборони торгівлі алкогольними і слабоалкогольними напоями у крамницях, де продають товари для дітей. Наостанок департамент має ще розробити і подати на сесію міськради механізм встановлення торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями з 12 до 20 години.

Ще одним пунктом є заборона продажу спиртного, його реклами під час проведення масових заходів за рахунок коштів міського бюджету. Департамент "Адміністрація міського голови", взявши до уваги рекомендації українських християнських церков запропонували винести на затвердження сесії міськради обмеження продажу алкогольних напоїв під час посту, релігійних свят.

Останнім пунктом є термінове доручення департаменту економічної політики механізм влаштування працівників сфери торгівлі, які втратять робочі місця внаслідок ухвалення цього рішення.

До ухвали внесли ще одне доповнення: депутат юрій Кужелюк запропонував внести обмеження на продаж алкоголю з 12 до 20 години у всіх закладах окрім закладів харчування. А Ярослав Гінка запропонував обмежити продаж алкоголю на літніх майданчиках, що не "прив'язані" до закладів харчування. Міські обранці підтримали ці доповнення.

Після голосування міський голова заявив: "Доповнення -- це верх цинізму, мені соромно". Мер також додав, що сьогодні обранці зробили велику послугу людям, які торгують у місті алкоголем.

Коментарі (1)

Додати коментар

    • 21.12.11 02:18
    • УраУра!
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.