ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Мер Львова поїхав до Папи Римського

16.12.2011 09:45
Вперше у Ватикані на пл. св. Петра встановлено українську ялинку з львівськими іграшками. Окрім того, ще понад 40 ялинок з Львівщини облаштовано у папських апартаментах. Така історична подія стала можливою завдяки ініціативі УГКЦ за підтримки Львівської міської ради та підприємців міста, які долучились організаційно та фінансово. Таким дійством, Львів хоче запросити усіх до себе на Різдво.

«Символічно, ялинкою на центральній площі Ватикану ми хочемо показати мешканцям та гостям Риму свою культуру, свої автентичні традиції. Тим самим, запросивши до Львова на Різдво увесь світ. Для нас і для України це дуже знаменне дійство. Щоб отримати таке право, треба було чекати близько 20 років», - зауважив міський голова Львова Андрій Садовий.

Як повідомляє прес-служба ЛМР, ялинку, що встановлена на пл. св. Петра, привезено із Закарпаття. Її довжина 30 м. Прикрашають її 257 дерев’яних іграшок народних митців та понад 2 тис. скляних іграшок Львівського дзеркального заводу.  

Офіційне відкриття ялинки відбудеться сьогодні о 16.00 год. На площі св. Петра у Ватикані виступить Львівська державна чоловіча академічна хорова капела «Дударик» разом із Ватиканським оркестром. Вони виконають традиційні українські колядки і щедрівки. Також зі Львова приїдуть звіздарі, які відомі львів’янам із щорічної ходи звіздарів і вертепів.

Перед урочистим відкриттям Папа Римський Бенедикт XVI дасть аудієнцію українській делегації. У складі делегації зі Львова є також міський голова Андрій Садовий.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.