Львів’ян закликають купувати ялинки лише з пластиковими бірками

16.12.2011 10:36
Цього року ялинки продаватимуть зі спеціальним маркуванням. З метою обмеження незаконної торгівлі та недопущення самовільної заготівлі новорічних ялинок запроваджено пластикові бірки зі штрих-кодом, якими маркуватимуть деревця для продажу.

Як повідомили у лісовій інспекції Львівського обласного управління лісового і мисливського господарства України, цього року лісогосподарські підприємства України та області, що підпорядковуються Державному агентству лісових ресурсів України, будуть реалізовувати новорічні ялинки та сосни з обов’язковим маркуванням пластиковими бірками зі штрих-кодом.

«Цього року Державне агентство лісових ресурсів України зробило нововведення. Запроваджено пластикові бірки зі штрих-кодом, на яких знаходиться серія та номер. Номер складається з дев’яти цифр. Метою є обмежити незаконну торгівлю і не допускати самовільної заготівлі новорічних ялинок», - повідомив начальник сектору охорони лісів Львівського обласного управління лісового і мисливського господарства Роман Музика.

Як зазначив Роман Музика, кожна бірка є в єдиному реєстрі України. По  всій країні діє єдина пошукова система. Звернувшись на гарячу лінію управління лісового господарства та назвавши 9 цифр номеру, можна буде дізнатись, звідки походить ялинка.

Нагадаємо, наявність пластикової бірки на ялинці є додатковим підтвердженням, що вона придбана законно.

Довідка

Телефон гарячої лінії Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства: (032)297-61-21.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.