ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

На стадіоні "Скіф" у Львові відкриють тир довжиною 50 метрів

16.12.2011 11:05
У Львові корпус загального призначення стадіону «Скіф» споруджений на 85%. На сьогодні будівельники займаються його внутрішнім оздобленням. Відтак чотириповерхова будівля міститиме приміщення для спортсменів, тренерів, суддів, медичні кабінети, конференц-зал і навчальні класи для Державного університету фізкультури.

«На першому поверсі для команд облаштують тренажерну залу із зоною релаксації, площею 116 м², а також роздягальні і 2 медичні кабінети. Для кожного гравця влаштований персональний душ, туалет і умивальник», - розповів керівник проекту з будівництва «Скіфу» ДП «Західінфрапроект» Степан Свінціцький. На другому поверсі розташований масажний кабінет, процедурна кімната, кабінет лікаря і допінг контролю.

Окрім необхідних приміщень для тренерів і суддів, в «адмінкорпусі» «Скіфу» можливо буде смачно попоїсти, відвідувати тренінги й різні конференції та навчитися стріляти. За словами керівника проекту, третій поверх будови міститиме ресторан, площею 190 м², а також буфет і гастрономічні цехи, повідомляє http://areny.lviv.ua

«На 4 поверсі облаштують 6 навчальних класів, 3 викладацьких кабінети і конференц-зал на 120 осіб, а у підтрибунному приміщенні влаштують навчальний стрілецький тир довжиною 50 метрів. Тир розрахований на 3 стрілецьких місця, кімнати чистки і зберігання зброї, хол і кабінет інструктора», - зазначив пан Свінціцький.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.