У Львові алкоголь можна продавати після 20.00, - рішення суду

13.01.2012 14:12
Учора, 12 січня, Галицький районний суд міста Львова призупинив дію ухвали Львівської міської ради № 1000, яка обмежувала продаж алкоголю у Львові. Про це повідомив голова громадської організації підприємців «Я-Львів’янин» Андрій Антонищак.

За його словами, з позовом до суду звернувся один з підприємців. Суд призупинив дію ухвали як такої, що порушує закон і права підприємців.

Дія ухвали призупинена до розгляду питання по суті.

Нагадаємо, 15 грудня минулого року Львівська міська раду проголосувала за ухвалу № 1000, якою було заборонено продаж пива, алкогольних і слабоалкогольних напоїв у малих архітектурних формах (кіосках), магазинах, де продають товари для дітей та на літніх майданчиках, не прив’язаних до закладів харчування. Продаж алкоголю в інших закладах торгівлі обмежили з 12 дня до 8 вечора. Міський голова Львова Андрій Садовий назвав цю ухвалу депутатів «верхом цинізму», а керівник юридичного управління мерії Гелена Пайонкевич зазначила, що виконати цю ухвалу неможливо через норми, які суперечать чинному законодавству, інформує Гал-інфо

.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.