ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

У Львівській міськраді виявили сім чиновників з фальшивими дипломами

30.01.2012 16:20
У Львівській міській раді досі не дочекалися підтвердження достовірності дипломів 5-ти працівників. Про це розповіла в.о. начальника відділу кадрів ЛМР Галина Бордун під час прес-конференції сьогодні.


Вона зазначила, що перевірку дипломів працівників міськради було завершено ще в кінці 2011 року. Що стосується 5 працівників стосовно дипломів яких не дочекались підтвердження, то заклади, в яких вони навчались, знаходяться у Росії.

«Нагадаю, що ця річ була ініційована міським головою після неприємного інциденту в одному з управлінь. Однак не буває погано без добре, оскільки ми вирішили проводити такі перевірки постійно. Для нас важливо, аби освіта людей, які працюють у міській раді повністю відповідала вимогам, які до них ставляться», - розповіла в.о. начальника відділу кадрів.

Галина Бордун додала, що «приємним моментом» у перевірці стало те, що не було жодного прецеденту із фальшивими дипломами у працівників, яких взяли на роботу в останні кілька років.

«Якщо говорити, про працівників, у яких були виявлені несправжні дипломи, зазвичай, вони отримали їх у період 80-х років. Це, напевно, був досить кризовий період у освіті, період розчарування людей у своєму майбутньому і можливості формувати своє майбутнє різними шляхами», - сказала Галина Бордун.

Також вона нагадала, що не підтвердився факт навчання 7-ми працівників Львівської мыської ради, а саме: Гуменчука Ігоря, Зварич Любові, Гордій Ганни, Міллер Лариси, Людко Ірини, Мороз Лариси та Петраша Богдана.

«Ситуація відбувалася таким чином, що коли ми розіслали запити по вищих навчальних закладах, розпочався рух працівників, які розуміли що відбувається насправді. Коли люди побачили, що інформація проходить три рівні контролю, вони пішли на радикальні кроки і звільнилися», - пояснила в.о. начальника відділу кадрів.

Нагадаємо, що 7 листопада за згодою сторін було підписане розпорядження про звільнення з посади заступника начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Львівської міськради Ігоря Гуменчука, у якого виявили фальшивий диплом.

Перший несправжній диплом у Львівській міськраді належав екс-начальнику управління освіти Володимиру Огурі, повідомляє "Вголос".


Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.