У Львові страйкують підприємці

09.02.2012 12:05
Підприємців «Привокзального» ринку знову вийшли на акцію протесту проти адміністрації ринку. Про це повідомили організатори пікету — Вільна профспілка «Ринок Привокзальний».

Впродовж минулого року і до цього часу підприємці відстоюють своє право власності на торгові павільйони, які, як вони стверджують, незаконно захоплені адміністрацією ринку. За їхніми словами, останні кілька місяців на «Привокзальному» відбулася небаченого нахабства подія. Серед адміністрації ринку пройшов «переділ власності» майна, що було створене за кошти підприємців. Було змінено директора, проте стосунки між адмінісраторами та підприємцями тільки погіршилися.

Підприємці розповідають, що у своїй безпосередній діяльності стикаються з постійними перешкодами: адміністрація ринку заблокувала підписання будь-яких договорів, є факти недопуску підприємців до робочих місць — тихцем навішуються замки на торгові павільйони, навмисно створюються аварійні неполадки в електромережі, безслідно «щезає» майно підприємців, інформує Львівський портал

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.