Від сьогодні Львівський аеропорт за годину пропускатиме 2 тисячі пасажирів

12.04.2012 12:39
Львівський аеропорт. За тиждень до відкриття. Фото stadion.lviv.ua

Львівський аеропорт. За тиждень до відкриття. Фото stadion.lviv.ua

Новий термінал Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького відкрито. 12 квітня урочисте відкриття провели президент України Віктор Янукович та президент УЄФА Мішель Платні.

На ремонтні роботи та будівництво нового терміналу Львівського аеропорту ім. Данила Галицького за три роки витратили 4 млрд. 200 тис. грн. Перші літаки із нового терміналу піднімуться в небо у п'ятницю, 13 квітня. Потужності нового терміналу дозволяють протягом години пропускати 2 тисячі пасажирів,до цього - 300 осіб. Як зазначив раніше голова Львівської ОДА Михайло Костюк, за його словами, загальна кошторисна вартість ремонтних робіт 4 млрд. 300 тис. грн., недофінансованими залишились 100 тис. грн. Заплановано, що цьогоріч Львівський аеропорт матиме 12 нових рейсів, зараз у ньому працює 11авіакомпаній, повідомляє Вголос

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.