Митники обіцяють збільшити пасажиропотік на кордонах до 70 тисяч осіб на добу

12.04.2012 15:09
Голова Державної митної служби України Ігор Калєтнік заявив про готовність митниці до збільшення пасажиропотоку на українському західному кордоні на Євро-2012, який планується, що зросте на 30%, тобто до 70 тисяч осіб на добу. Про це голова Держмитслужби сказав на зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Угорщини Міхаєм Байєром, інформує прес-служба української митниці.


Ігор Калєтнік розповів, що, очікуючи збільшення пасажиропотоку, було створено ефективний комплекс амортизаційних механізмів, які протидіятимуть виникненню надзвичайних ситуацій. «Це зокрема реверсні смуги рухи, система раннього повідомлення щодо можливого виникнення черг, облаштування у разі потреби виносних робочих місць», - акцентував голова Держмитслужби.
В свою чергу, пан Калєтнік зазначив, що взаємодія українських та угорських митників може слугувати прикладом ефективності. Зокрема якісно працює система обміну попередньою інформацією про автомобілі та вантажі, що перетинають митний кордон. Це дозволяє митникам обох країн спрощувати та прискорювати митні процедури.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.