У Львові на Євро-2012 деякі готелі підняли ціни більше, ніж на двісті відсотків

19.04.2012 12:05

23% готелів Львова на час Євро-2012 збільшили ціну більше, ніж на 200% і це є готелі з незначним номерним фондом, які суттєво не впливають на ситуацію на ринку. Про це йшлося під час зустрічі за участю керівництва Львівської міської ради, Львівської обласної державної адміністрації та представників закладів розміщення Львова.


Під час обговорення аналітичної довідки про ціновий діапазон номерного фонду готелів на період матчів ЄВРО 2012 було відзначено, що зараз Агенція з розміщення УЄФА ЄВРО 2012 Україна (TUI Travel Plc.) продовжує співпрацювати з 25 готелями Львова, у яких протягом днів матчу проживатимуть гості відповідно до потреб УЄФА.  Вартість на номери, не викуплені TUI Travel Plc, не може бути знижена згідно з договором з Агенцією з розміщення УЄФА ЄВРО 2012 Україна. Аналогічні обмеження розповсюджуються також на готельні заклади, заброньовані Агенцією з розміщення вболівальників у Львові, повідомляє прес-служба ЛМР.

Готелі Львова та Львівщини вже ініціюють укладення додаткових угод з TUI Travel Pl, що дозволить їм продавати вільні місця та оптимізувати ціни у міжматчевий період.

Як зазначили у департаменту «Євро 2012», станом на 11 квітня номери 60% готельних закладів було заброньовано на період 9-10 червня 2012р., що підтверджує економічну обґрунтованість встановлених у цих готелях цін. Представники готельного бізнесу Львівщини відзначили, що підняття цін на готельні послуги під час туристично привабливих заходів є світовою практикою, але оптимальним та доступним вважається підняття від 100 до 200%, а лише 23% готелів Львова збільшили ціну більше, ніж на 200% і це є готелі з незначним номерним фондом, які суттєво не впливають на ситуацію на ринку.

Порівняння цін на проживання у готелях Львова та інших приймаючих міст України та Польщі підтвердило, що ціни на готелі відповідають або вищі, ніж ціни на аналогічні заклади розміщення у Львові (станом на початок квітня 2012 року).

На тристоронній зустрічі було вирішено створити Асоціацію готелів Львівської області, що дозволить її членам координувати роботу своїх закладів та реалізувати спільні ініціативи, а також був підписаний меморандум, який підтвердив готовність готелів Львівщини до оптимізації цін у період проведення матчів чемпіонату ЄВРО 2012 у Львові. На прохання готельних закладів було вирішено посилити безпеку готелів під час ЄВРО 2012.

«Львівські готелі гостинно запрошують до Львова вболівальників, туристів та гостей на  матчі ЄВРО 2012 та у міжматчевий період та гарантують їм не лише прийнятні ціни, але й насичену культурну програму, так як у місті Лева щоденно відбуватимуться цікаві акції, фестивалі, заходи», - зазначили у департаменті «Євро 2012».

Довідка

Цільові групи УЄФА: відповідно до статистики продажу номерів у готелях, законтрактованих Агенцією з розміщення УЄФА ЄВРО 2012 Україна, у закладах готельного господарства м. Львова та області цільовими групами УЄФА заброньовано 6650 номероночей на час проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу у м. Львові.

Вболівальники: відповідно до статистики продажу номерів у готелях, мотелях хостелах, гуртожитках та санаторіях, законтрактованих Агенцією з розміщення вболівальників, у закладах готельного господарства м. Львова та області вболівальниками заброньовано 2700 номероночей на час проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу у м. Львові.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.