ЛАЗ відмовився створити у Львові додаткових 400 робочих місць

24.04.2012 14:30
Холдингова компанія ЛАЗ розширила лінійку своєї продукції та розпочала виготовлення машин швидкої допомоги. Новий проект, який здійснюється спільно з французькою компанією Renault стартував на потужностях Дніпродзержинського автобусного заводу, що входить у структуру холдингу. Інформує прес-центр ЛАЗу.


Як повідомив директор торгово-фінансової компанії ЛАЗ Олександр Строганов, перші зразки машин швидкої допомоги ЛАЗ-Renault зійшли з конвеєра заводу ще наприкінці 2011 року. Уже сьогодні у місті Дніпродзержинськ повністю налагоджене виробництво французько-українських спеціалізованих машин, обладнаних медичною технікою європейського виробництва.

За його словами, в проект було інвестовано більше 60 млн. грн та створено майже 400 нових робочих місць. Це дозволяє, при наявності замовлень на такі швидкі, випускати в місяць від 50 до 100 машин.

«В результаті проведеної клопіткої підготовки для запуску у виробництво швидких, наша компанія отримала від французького виробника Renault авторизацію, як виробник-трансформатор на виготовлення цих спеціалізованих машин. Таким чином компанія Renaut підтвердила нашу спроможність самостійно переобладнувати машини Reno-Masters під швидкі, а також підтвердила те, що процес проходить відповідно до усіх вимог» - зазначив Олександр Строганов.

Він також додав, що сьогодні компанія уже реалізувала перші машин швидкої допомоги ЛАЗ-Renault. Більше десятка машин перебувають у виробництві на заводі та ще частина стоять на складі компанії Renault і готові для переобладнання.

«Свою зацікавленість продукцією висловив уряд країни в рамках державної цільової програми Євро – 2012 та в рамках програми оновлення парку машин швидкої допомоги. Ми готові виконати таке замовлення та виготовити для потреб медичної галузі країни необхідну кількість машин. Наразі чекаємо лише підписання відповідного контракту» - резюмував Строганов.

Як підкреслив Олександр Строганов, сьогодні на території України немає компаній, які могли запропонувати аналогічні машини швидкої допомоги у відповідності ціна-якість та досвід. 

Нагадаємо, презентація машин швидкої допомоги українсько-французького виробництва пройшла влітку 2011 року у Львові за участі віце-прем’єр міністра України – міністра інфраструктури Бориса Колеснікова.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.