На стадіоні “Арена Львів” стартував Весняний Діловий Форум

26.04.2012 12:20
Сьогодні, 26 квітня, вже вчетверте поспіль у Львові проходить Весняний Діловий Форум, організатором якого виступає ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз». Під час урочистого відкриття заходу на «Арені Львів» міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що для Львова велика честь приймати Весняний діловий форум на стадіоні «Арена Львів».

«Для нас велика честь приймати Весняний діловий форум на стадіоні «Арена Львів». 4 роки тому тут було поле. Також була пустка була там, де зараз відкрито новий термінал аеропорту . Атмосфера в місті не була такою, як зараз. Це все роблять люди. Це спільна праця. Важка щоденна рутинна робота дає результат. Це наше місто і наша країна, тому ми повинні, кожен на своєму місці, важко працювати. Всі присутні сьогодні воліють створювати робочі місця. Це талант, який дав Бог, це велике покликання», - зазначив під час урочистого відкриття Весняного ділового форуму міський голова Львова Андрій Садовий.

«Сьогодні питання стоїть у соціальній площині. Ми говоримо про мораль у бізнесі. Я вірю, що можна змінити все на краще. Львів має неймовірну енергетику, це справжній європейське місто», - Володимир Глащенков, керуючий партнер ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз».

З вітальним словом до учасників Весняного ділового форуму звернувся Посол Європейського союзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра. Він відзначив готовність Львова до Євро і розвиток інвестиційного клімату у місті.

Ключовою темою цьогорічного Форуму є перспективи розвитку економіки України у 2012 році. Зокрема, Форум складатиметься із чотирьох дискусійних платформ, під час яких будуть обговорені питання державно-приватного партнерства, стан банківського сектору та розвиток економіки у 2012 році, пошук шляхів та механізмів зростання бізнес-активності в містах України,  ключові питання взаємодії бізнесу та суспільства.

У Форумі візьмуть участь близько 200 представників влади, бізнесу, експертного середовища з України та з-закордону. Зокрема, свою участь у заході підтвердила Олена Волошина, керівник діяльності  Міжнародної Фінансової Корпорації в Україні, Гаврилишин Богдан Дмитрович, голова Наглядової ради міжнародного Інституту МІМ-Київ, заслужений діяч науки і техніки України, Роберт Квятковський, заступник директора департаменту розвитку бізнесу Варшавської Фондової Біржі, Хорхе Зукоскі, президент Американської Торгівельної Палати в Україні, Андрій Пивоварський,  директор інвестиційно-банківського департаменту IC Dragon Capital, Софія Опацька, директор Львівської бізнес-школи Українського Католицького Університету (LvBS), Вадим Березовик, голова правління ПАТ «Банк Форум», Андрій Рязанцев, голова правлінняПАТ «Ідея Банк» та інші.

Як інформує прес-служба ЛМР, цього року за дослідженнями «Financial Times», серед міст Східної Європи Львів обійняв 3-тю сходинку у десятці кращих східноєвропейських міст майбутнього за категорією найбільшої економічної ефективності ведення бізнесу та 4-ту сходинку за категорією найкращої стратегії залучення прямих іноземних інвестицій (по стратегії fDi). Цьогоріч Львів став єдиним містом в Україні, що увійшло в десятку кращих східноєвропейських міст майбутнього по стратегії залучення прямих іноземних інвестицій.  

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.