ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Ще шість авіакомпаній відновлять рейси зі Львова до кінця травня

26.04.2012 15:31
За перший тиждень роботи у новому терміналі аеропорту «Львів» було обслужено більше тисячі пасажирів. Станом на сьогодні в новому терміналі здійснюється обслуговування пасажирів авіакомпанії «Візз Ейр Україна», зокрема рейсів Львів-Дортмунд та Львів-Венеція (Тревізо). Про це повідомила менеджер з маркетингу Львівського аеропорту Галина Винарчик.

“Ми раді відновити рейси зі Львова, зокрема – на двох найбільш популярних напрямках із Західної України. Очікується, що цього року Львів відвідають багато іноземних туристів, особливо в період Євро-2012. Завдяки своєчасній модернізації інфраструктури аеропорту, а також доступним цінам і якісному обслуговуванню компанії «Візз Ейр Україна», тисячі туристів із України й інших країн зможуть подорожувати з комфортом», – зазначив Акош Буш, генеральний директор «Візз Ейр Україна».

Найближчим часом до нового терміналу буде переведено обслуговування інших авіакомпаній, яке відбуватиметься згідно з графіком, узгодженим з представництвами авіакомпаній.
Зокрема
- до кінця квітня 2012 в новому терміналі буде здійснюватись обслуговування рейсів авіакомпаній : Аеросвіт, ЮТейр, Чеські Авіалінії ;
- до середини травня 2012 :  Люфтганза, ЛОТ, Австрійські Авіалінії ;
- до кінця травня 2012 :  Міжнародні Авіалінії України, Турецькі Авіалінії, Карпатейр.
Також нагадуємо, що у зв’язку із завершальним етапом реконструкції злітно-посадкової смуги, рейси з аеропорту здійснюються щоденно, окрім вівторка.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.