ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

У Львові двох чиновників судитимуть за хабарництво

27.04.2012 12:46
Прокуратура Львівської області скерувала в суди справи щодо двох чиновників управління освіти Львівської ОДА, яких звинувачували у хабарництві. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Зокрема, відділ з розслідування злочинів щодо корупційних діянь управління нагляду прокуратури Львівської області закінчено розслідуванням кримінальну справу стосовно одного з керівних посадовців Головного управління освіти і науки Львівської ОДА щодо одержання хабара за сприяння в оформленні договорів оренди нежитлових приміщень навчальних закладів, за ст.368 ч.3 КК України. Чиновник свої «послуги» оцінив в 1 тисячі євро хабара.

Також прокуратурою Львова порушено кримінальну справу стосовно начальника одного з відділів  Головного управління освіти і науки Львівської ОДА за  фактом одержання 6 тис.грн хабара за сприяння у поселенні в гуртожиток вищого професійного училища сторонніх осіб, які не мають відношення до навчального процесу, за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

В обох випадках хабарників затримано на «гарячому» безпосередньо у приміщенні службових кабінетів, хабарі вилучено.

Від займаних посад обвинувачених відсторонено та накладено арешти на все їх майно.

Відповідальність за такі протиправні діяння передбачає від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна, з позбавленням права обіймати керівні посади на строк до 3 років.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.