ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

За добу у Львівській області на кір захворіло 15 осіб

07.05.2012 16:32
За останню добу зареєстровано 123 випадки підозри захворювання на кір, з них 15 – у Львівській області. Про це повідомляє прес-служба МОЗ України.

113 випадків підозри захворювання на кір зареєстровано за останню добу у західних регіонах. А саме: Львівська область – 15, Івано-Франківська область – 25, Закарпатська область – 25, Тернопільська область – 32, Волинська область – 10, Рівненська область – 3, Хмельницька область – 3.

Протиепідемічні заходи в регіонах, де спостерігається підвищення рівня захворюваності на кір, проводяться в повному обсязі відповідно до наказу МОЗ України «Про затвердження Інструкції щодо організації епідеміологічного нагляду за кором».

Питання знаходиться на контролі Держсанепідслужби України.

Нагадаємо, Державна санепідслужба попередила іноземних вболівальників, про те, що в Україні неблагополучна ситуація щодо кору, тому задля запобігання інфікуванню кором, їм варто провакцинуватися проти кору у себе вдома.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.