ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Львів'яни масово залишатимуть місто на час Євро-2012

07.05.2012 17:00

Кожен шостий мешканець Львова поїде зі Львова на час футбольного чемпіонату Європи 2012 року. Такими є результати соціологічного дослідження, що провів Український центр вивчення громадської думки «Соціоінформ» у травні 2012 року.

Точно у Львові залишиться третина населення, 16,8% львів'ян покинуть місто, 9,5% опитаних ще не визначились.

Загалом на Євро-2012 очікують понад 40% львів'ян. Чоловіки «очікують» активніше, ніж жінки: 51% проти 31%. Молодь до 23 років частіше підтверджує очікування на Євро, ніж інші вікові групи – 55% проти 40%. Не очікують на свято футболу майже 45% львів'ян.

Крім того, кожен третій мешканець міста переконаний, що стан підготовки Львова до футбольного чемпіонату Європи незадовільний, майже половина – вважає його задовільним, п'ята частина – добрим і лише 2,5% – готові оцінити його на відмінно, повідомляє Твоє місто.

Довідка

Вуличне опитування мешканців Львова відбулося 4 травня 2012 року. Генеральною сукупністю дослідження було населення Львова віком від 18 років і старше. У дослідженні взяло участь 400 осіб. Помилка репрезентативності дослідження становить +/- 4,5%.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.