ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

За події у Львові 9 травня відповідальним призначили "свободівця"

07.05.2012 17:26
Міський голова Львова Андрій Садовий до 10 травня перебуває у відрядженні в Ізраїлі, натомість до виконання своїх обов'язкив повинен повернутися секретар Львівської міськради (ця посада прирівнюється до посади заступника міського голови) член ВО «Свобода» Василь Павлюк. який перебував у відпустці. Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

Останнього Садовий відкликав з відпустки для того, щоб Павлюк головував на позачерговій сесії Львівської міськради 8 травня.

Нагадаємо, депутати скликали позачергову сесію міськради, в порядку денного якої стоїть питання про розгляд протесту прокурора на ухвалу про заборону комуністичної та радянської символіки у Львові.

Минулого року, коли у Львові на 9 травня відбулися сутички між ветеранами та ВО «Свободою», секретар Львівської міськради Василь Павлюк був відсутній у місті. Він відпочивав закордоном.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.