ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Завтра у Львові остання репетиції Євро-2012

07.05.2012 17:50
Фото Інфоримаційного центру Україна 2012

Фото Інфоримаційного центру Україна 2012

Завтра у Львові громадський транспорт під час останньої генеральної репетиції Євро громадський транспорт працюватиме у посиленому режимі. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Завтра у Львові у тестовому режимі Євро відбудеться матч 1/2 Національного Кубку шкільного футболу Євро-2012 серед школярів на стадіоні «Арена Львів».

Для перевезення відвідувачів на стадіон «Арена-Львів» тролейбусні маршрути №3 та №5, якими можна буде доїхати до Автовокзалу, працюватимуть у посиленому режимі з 16:30 до 20:30.

Перевезення пасажирів також будуть забезпечувати автобусні маршрути, такі як: №3А; №10; №40; №25.

Нагадаємо, матч на стадіоні «Арена Львів», під час якого відбудеться остання генеральна репетиція усіх служб міста, розпочнеться о 18.00 год. Усіх уболівальників просять прибути на стадіон «Арена Львів» за годину до матчу. Це буде останнє тестування служб міста напередодні Євро-2012.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.