ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

"Пісяючий Сталін" простояв у Львові не більше п'яти хвилин

08.05.2012 10:36
У Львові з'явився пам'ятник Йосипу Сталіну. Щоправда, глузливий і тимчасовий - імпровізована фігура диктатора не простояла і 5 хвилин.

Повідомлення, що о другій пополудні перед входом до Ратуші відбудеться урочисте встановлення погруддя Йосипа Сталіна зібрало на центральній площі міста незвичну кількість журналістів, міліції та націоналістів. 

Через півгодини марного очікування пам’ятник таки знайшовся - у провулку, що веде від площі Ринок. Фігура зображала Сталіна без штанів.

Її встановила організація "Братство". Щоправда, вияв політичного креативну виявився недовговічним, працівники міліції його розвалили, та почали писати протокол про адміністративне правопорушення, розцінивши акцію як дрібне хуліганство, повідомляє http://lviv24.com.Коментарі (1)

Додати коментар

    • 08.05.12 10:54
    • СтепанЯк говорять росіяни, ни ума ни фантазии.
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.