HOMEPAGE
Знайти новину

Україна-Швеція: 2:1

12.06.2012 00:00

У сьогоднішньому матчі групи D чемпіонату Європи з футболу перемогу здобула Збірна України. Обидва голи у ворота шведів забив форвард української команди Андрій Шевченко (55' і 61'). У першому таймі жодній з команд не вдалося забити гол у ворота суперників, хоча атак з боку української Збірної було достатньо.

Вже у другому таймі гра стала значно активнішою і захоплюючою. Першими гол забили шведи (Ібрагімовіч, 52'), а вже за лічені хвилини свій перший у цьому матчі гол забив Андрій Шевченко, повторивши це ще раз через 6 хвилин і вивівши таким чином Збірну України у лідери гри.

На 80-ій хвилині замість Андрія Шевченка на поле вийшов Артем Мілевський, згодом ще було кілька замін в українській збірній та кілька небезпечних моментів біля воріт збірної України.

Закінчився матч на 95 (90+5) хвилині з рахунком 2:1 на користь збірної України.

Джерело: tvoemisto.tv