ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Горить маршрутка? Без паніки! – поради від МНС

25.02.2013 12:44
Богдан Головко їхав у маршрутці Львів-Сокільники, що загорілась 22 лютого на виїзді з міста. Постраждав лише водій.

22 лютого на вулиці Стрийській, 274 поблизу львівського автовокзалу загорілась маршрутка №1004 (площа Петрушевича – село Сокільники). Спалахнув моторний відсік автобуса «Газель». В салоні перебувало десятеро людей, які організовано покинули автобус і допомогли водієві загасити полум’я. Ніхто з пасажирів не постраждав, лише водій, намагаючись загасити полумя, отримав опіки.

 

Відео на svidok.com

 

Це вже третя пожежа у львівських маршрутках із початку 2013-го: 4 січня горіла маршрутка №39 на розі Кривчицької та Личаківської, 15 січня - №50 на проспекті Чорновола.

 

Як діяти в такій ситуації пасажирам автобуса, що горить, розповідає помічник начальника головного управління Міністерства з питань надзвичайних ситуацій у Львівській області Віталій Туровцев:

 

- Не варто панікувати. Люди мають приблизно три-чотири хвилини для того, щоб організовано покинути транспортний засіб, до того як станеться вибух. Хоча точно цей час розрахувати неможливо.

 

- 70% пожеж відбувається не через несправність паливної системи, а через замикання в електропроводці.

 

- У мікроавтобусів, які їздять на газі, встановлена спеціальна автоматика, яка вимикає подачу газу в аварійній ситуації.

 

- Щоб загасити пожежу, потрібен великий вуглекислотний або порошковий вогнегасник.

 

Не забувайте, що у разі пожежі слід негайно зателефонувати за номером 101 (із мобільного телефону – 112).

Богдан ГоловкоШкола журналістики УКУ

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.