Зубата самопоміч

28.02.2013 19:31

Вулицями Львова гуляв лев із білосніжними зубами.

Через погану екологію та специфіку місцевої води зуби львівських дітей швидко псуються й потребують особливого догляду. Що привернути увагу батьків до цієї проблеми, у Львові оголосили Тиждень здорових зубів. Волонтери громадського обєднання «Самопоміч» спільно з активістами Молодіжного студентського клубу «Гілель» та представниками Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» 28 лютого влаштували вуличну акцію, на якій роздавали зубні щітки для дітей і буклети з корисними порадами для їхніх батьків.

 

 

 

 


 

Довідатись більше про те, як захистити свої зуби, можна 1 березня о 18.00 на лекції дитячого стоматолога «Що робити, аби зуби були здорові», яка пройде у міській раді (площа Ринок, 1) у кімнаті №230.

Анастасія ГаврішоваШкола журналістики УКУ

Коментарі (2)

Додати коментар

    • 25.03.13 18:24
    • Бугагашечка без жежежешечкиШановний "Гість-учасник", а можна трішки конкретики???
    • 01.03.13 12:05
    • Гість-учасникТрошки не повна тут інформація. панове журналісти ;)
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.