ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Vivienne Mort презентували у Львові новий альбом. Відео

04.03.2013 22:11
Дана, солістка гурту Vivienne Mort

Дана, солістка гурту Vivienne Mort

3 березня до Львова із презентацією нового альбому під назвою “Teatr Pipino” завітав київський гурт Vivienne Mort.

Їхні програми – сюрреалістична суміш проникливої музики та акторської гри, що мимоволі створює відчуття музичного театру. Завдяки щирості та відвертості виконання, гурт привертає до себе увагу абсолютно різних слухачів.

Виступ відбувався у клубі «Культ Live Music Club», розташованому в підвалах Львівської обласної філармонії, що надзвичайно гармонійно поєднувалось із настроєм публіки та самих виконавців.

Секретами успішних концертів поділилася Дана, вокалістка гурту: «Звичайно ж, затишніше в клубі. Та головне – як ти сам налаштуєшся. Якщо я захочу, мені й на базарі буде затишно виступати. Треба бути заздалегідь готовим: той, хто захоче – завжди зуміє почути. А якщо аудиторія не сприймає, то не варто перейматися – як не як ти заграв, займався улюбленою справою».

На виступах Vivienne Mort панує особлива доброзичлива атмосфера. Дана миттєво встановлює контакт з аудиторією, по-дитячому наївно зазираючи у вічі присутнім. А ще, за її власними словами, під час концерту в зал вона розкидає шматочки себе. Потім їй їх повертають, додаючи щось від себе.

На запитання, чи може в Україні музикант жити за рахунок своєї творчості, Дана одразу ж відповіла ствердно: «Люди живуть тим, у що вірять. І якщо музикант повірить у таку можливість, він обов’язково отримає свій шанс прожити дуже щасливе життя».

Та цілі жити виключно з доходів від творчості, учасники групи Vivienne Mort не ставлять. Для цього, мовляв, треба грати іншу музику.Певно, саме тому вони доволі нейтрально ставляться до піратства, підтримуючи думку про те, що рівень доходів наших громадян не дозволяє купувати музичний продукт. Навіть вихід нового альбому на оптичних носіях сприймають більше як данину собі та відданим слухачам.

Втім, незважаючи на те, що музиканти одночасно з офіційним релізом “Teatr Pipino” надали усім охочим доступ до нового матеріалу через мережу Інтернет, на концертах активно розкуповували диски. І тих триста екземплярів, що їх команда взяла із собою в тур, виявилося замало.Виступ, тривалістю півтори години, минув напрочуд непомітно, а зачарована публіка ще довго не поспішала додому. Тим паче музиканти із задоволенням спілкувалися з прихильниками, роздаючи автографи та фотографуючись з охочими.

На завершення чудового вечора кілька слів та побажань від стомленої, але усміхненої Дани.


  
Наталя Опанович, ЛНУ ім. Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.