ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

«Після зустрічі з Азаровим у мене побільшало друзів»

09.03.2013 17:17
Мукачівська чиновниця, що мріяла сфотографуватись із прем’єр-міністром, каже, що Микола Янович прийняв її як рідну дочку. Співробітниця Мукачівської районної державної адміністрації Людмила Бандурчак досі не може отямитись від зустрічі з Миколою Азаровим, який пообіцяв їй спільне фото в розмові на Facebook і виконав цю обіцянку.

 

Ми поспілкувались із Людмилою про подробиці цієї історії в Українському католицькому університеті, куди вона приїхала на майстер-клас Ольги Герасим’юк.

 

За словами Людмили, ідея сфотографуватись із премєром виникла з жарту за чаєм. Ані вступати до Партії регіонів, яку очолює Микола Азаров, ані робити собі карєру на знайомстві з ним чиновниця не збирається. «На роботі ставлення до мене не змінилось, але в соціальних мережах побільшало френдів серед державних службовців. Мене почали впізнавати й запитувати, як мені вдалося поговорити з премєром», - розповідає вона. Хоча реакція спільноти Facebook була досить гострою – Людмила отримала чимало неприємних коментарів, які пояснює притаманною людям заздрістю.

 

«Я й досі не знаю, як мені, простій провінційній дівчині, вдалося зустрітись із прем’єром. Коли Азаров дав згоду на фотосесію, я стрибала від радості. Кілька місяців час і місце зустрічі узгоджувались із прес-службою, але все склалось саме собою», - розповідає Людмила. Зустрітись із Азаровим їй удалося під час його перебування на Закарпатті 2012 року. Премєр виділив їй кілька хвилин і багато усміхався. «Досі згадую наше перше рукостискання. Він прийняв мене як власну доньку. В нас склалась дуже приємна комунікація», - згадує вона. Зловживати увагою Миколи Азарова Людмила Бандурчак не планує – «хіба що для вирішення державних питань».

 

 

Людмила Бандурчак з автором цих рядків.

Богдан ГоловкоШкола журналістики УКУ

Коментарі (0)

Додати коментар

***

Статті по темі

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.