ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Маршрутки по три гривні: двісті проти, троє утримались

13.03.2013 16:46
Учасники громадських слухань висловились проти підвищення вартості проїзду у львівських маршрутках без підвищення його якості.

Абсолютна більшість учасників громадських слухань, організованих 12 березня урбан-рухом «Липнева», проголосували проти підвищення вартості проїзду у львівських маршрутних таксі до трьох гривень, якщо не підвищиться якість послуг. Участь у дискусії про доцільність подорожчання проїзду та впровадження електронного квитка («е-квитка») у львівському транспорті взяли півтораста-двісті львів’ян. Попри сподівання організаторів, представники перевізників не стали повноцінними учасниками розмови.

 

«У місті на сьогодні немає реального обліку пасажиропотоку», - ствердив, відкриваючи слухання в актовому залі Личаківської районної адміністрації, співорганізатор заходу Дем’ян Данилюк. На його думку, Львову потрібні кардинальні зміни – впровадження електронного квитка. Організатори пропонують запозичити досвід Риги – пострадянського міста, за кількістю населення та територією подібного до Львова, де вже успішно впроваджений е-квиток.

 


За словами організаторів, е-квиток допоможе вивести з тіні доходи перевізників, адже водії не матимуть доступу до готівки. Тільки тоді перевізники почнуть нарешті сумлінно перевозити пасажирів. Це неодмінно відіб’ється на графіку руху, адже водій отримуватиме зарплатню в залежності не від денної виручки, а від кількості кілометрів, які проїхав за день.

 

Львів’яни, що брали слово, нарікали на якість пасажирських перевезень, а також висловлювали претензії до транспортної схеми, що діє з початку 2012 року. Депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Андрій Карбовник, узявши слово, висловив думку, що е-квиток потрібен, але не в тому варіанті, в якому його пропонують. Альтернативної пропозиції, натомість, депутат на висловив, натомість вступив у перепалку з учасниками слухань, які дорікали йому і його колегам за те, що вони, мовляв, не користуються громадським транспортом. За словами пана Андрія, він часом їздить тролейбусом №24, і якість перевезення його влаштовує.

 

Обґрунтувати переваги впровадження е-квитка спробував начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міської ради Сергій Кіраль. На його погляд, увесь громадський транспорт повинен увійти до складу єдиної компанії-перевізника, що отримає великі іноземні інвестиції. Проте, за словами пана Кіраля, Львів «своїм галицьким підходом до справ» уже зіпсував свою репутацію в цьому питання, й тепер відновити діалог із потенційним інвесторам буде важко.

 

Як наголосив депутат міськради Юрій Кужелюк, львівський електротранспорт не зможе перевозити пасажирів за єдиним квитком через нюанси закону «Про транспорт». Також відкритим залишається питання пільговиків, адже у разі запровадження е-квитка держава буде змушена повертати гроші за пільговий проїзд перевізникам. Вона, як виявилось, повинна це робити й зараз, але останній раз, стверджують перевізники, вони отримували цю компенсацію ще 1997-го…

 

«Питання не в тому, чи потрібен електронний квиток, чи ні, - сказав начальник управління транспорту і зв’язку міськради Олег Засадний. – Це сучасна технологія, яка нам потрібна. Питання в тому, як його правильно впровадити. Зараз перевізники вимагають підвищити тариф. Але ми можемо говорити про підвищення тарифів лише у разі покращення якості перевезень. Ми стоїмо перед вибором: з одного боку, є перевізники, які кажуть, що є збитковими, мають борги за солярку й не можуть забезпечити кращу якість, бо бракує грошей. З іншого боку, є громада, яка каже: за те, що ми отримуємо, і дві гривні – забагато. Треба довести це до якогось спільного знаменника. Думаю, цим спільним знаменником і є е-квиток». У голосуванні всі, крім трьох учасників слухань, які утримались, проголосували проти підвищення вартості проїзду до того, як покращиться якість перевезень.

 


«Перевізники мали б прийти, - прокоментував відсутність представників транспортних компаній Демян Данилюк. – Чому вони не прийшли, ми не знаємо. Будемо надалі організовувати такі слухання, бо пояснювати – наша основна мета».

Ірина Сало, Олена КлименкоШкола журналістики УКУ

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.