Медведчук налаштовує Ожидів проти сланцевого газу

14.03.2013 21:09
«Український вибір» поширює агітаційні листівки у Буському районі, лякаючи місцевих жахіттям гідророзриву.

Громадський рух Віктора Медведчука «Український вибір» перейшов до прямої агітації населення Львівщини проти видобутку сланцевого газу і контракту з компанією Chevron. Про це рух повідомив в офійційному прес-релізі.

 

Представники «Українського вибору» розповсюдили листівки з детальною інформацією про технологію та негативні наслідки видобування сланцевого газу в Олеську, Ожидові та Буську, розташованих на території Олеського родовища глинистих сланців. Учасники акції роз’яснювали мешканцям, наскільки, на їхню думку, небезпечним є метод гідророзриву та якої шкоди він може завдати довкіллю. За словами авторів повідомлення, вони поспілкувались більш ніж із сотнею людей у кожному з населених пунктів, і майже всі висловились категорично проти видобутку сланцевого газу. Найбільше людей непокоїло те, що отруйні речовини можуть забруднити питну воду та повітря.

 

Нагадаємо, нещодавно активісти «Українського вибору» провели подібні акції у Харкові, Луганську та Донецьку – центрах областей, де нетрадиційний газ видобуватиме компанія Shell. Мешканці цих регіонів, згідно з авторами повідомлення, заявляли, що рішення про це має прийматися лише за згоди місцевих громад. Львівська та Івано-Франківська обласні ради, як уже повідомляв Власкор, поки що не дали згоди на видобуток сланцевого газу на своїх територіях.

 

Лідер «Українського вибору» Віктор Медведчук  не раз публічно висловлювався проти підписання угод про розподіл продукції з англо-нідерландською Shell та американською Chevron, аргументуючи свою позицію негативними наслідками видобутку нетрадиційних вуглеводнів для довкілля.

Любомира РемажевськаШкола журналістики УКУ

Коментарі (2)

Додати коментар

    • 15.03.13 17:30
    • otarПро це йшлося в попередньому тексті на цю тему, на який у новині є лінк http://vlaskor.net/news/58853.html
    • 15.03.13 12:32
    • олегбуло б добре - як би взяли коментар еколога - чи "укр вибір" правий у своїй позиції - чи це як автор статті натякнув нам у назві - лише 100% преставлення певної проросійської позиції партій
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.