Десять історій про українські міста

24.03.2013 10:20
RHCP у виконанні чернівецьких вуличних музикантів, закохані у Львові, Харків під SunSay, Чернігів очима протестантів… Добірка найцікавіших короткометражок про Україну з Vimeo.

Соціальні проекти, романтичні історії та ефектні презентації Львова, Одеси, Харкова  у високій якості… Багато цікавого відео про Україну можна знайти на Vimeo. Це безкоштовний майданчик обміну відеозаписами та спільнота митців відеоарту, що має вісім мільйонів зареєстрованих користувачів. Сервіс надає можливість завантажувати великі за обсягом відео з якісною картинкою. Хоча Vimeo старший за Youtube на рік, кількість переглядів тут у тисячу разів менша.  Власкор дібрав для вас десять найцікавіших короткометражних фільмів із нестандартним поглядом на українські міста.

 

Двоє вуличних музикантів виконують хіт гурту Red Hot Chili Peppers на одній із центральних вулиць Чернівців. Перед очима глядача – цікавий калейдоскоп міських типажів та сцен.

 

 


 

Спогад про поїздку до мальовничого Ужгорода. Автори короткого фільму додали у нього тепла і романтики завдяки вдалій корекції кольору та музиці.

  

Одеса вітає та окрилює... Симпатична героїня запрошує у хвилинну подорож південною Пальмірою. Мандрівка проходить на рівні кількох метрів над землею та морем – творцям кліпу довелось добряче пострибати.

  

Для зйомок популярного в мережі кліпу MiniLook Kiev знадобилося п’ять днів та дві ночі. Було відзнято 25000 фотографій, з яких відібрали 4500.

 

У кадрі бачимо повсякденний Київ, його архітектурні та природні красоти, люди, заходи та світанки, нічне життя. У фільмі застосовано ефект діорами: верхні та нижні частини відео розмиваються, створюючи враження мініатюри.

 

 


 

Два контрастні фільми про Львів. Memento amarе та Memento mori. Памятай про кохання, пам’ятай про смерть…

 

Короткометражка «Місто для закоханих» розповідає веселу та романтичну історію людей, які полюбили одне одного у Львові. Звучить пісня Zaz «Я хочу».

  

Відео «Інше життя» показує Личаківський некрополь. Автору вдалося передати дух старовини та часу, що завмер. Фільм відзнято з допомогою системи стедікам, слайдера та міні крана.

 

 


 

Чудові кадри сповільненої зйомки міста Харкова на пісню фанк-реґі гурту SunSay із характерним вокалом Андрія Запорожця.

 

 


 

 

Мандрівні медитації навколо промислового міста Кривий Ріг. Безліч відтінків сірого забарвлених красивою мелодією.  

 

 


 

Романтична історія із Черкас. Молодий хлопець хоче повернути дівчині загублений нею щоденник, він покидає своє купе, поспішає за нею, але вона невловима. Тим часом відбуває потяг у якому їхав юнак, то ж не залишається іншого вибору, як вирушити на пошуки дівчини та заодно відкрити для себе місто.

 


 

«Місто з багатою християнською традицією, в якому майже не чують Євангелія». Члени однієї протестантської церкви відкривають для себе Чернігів, його мешканців та чудову архітектуру.  

 


Богдан ВоронШкола журналістики УКУ

Коментарі (4)

Додати коментар

  • 30.03.13 12:48
  • СофіяХтось підкаже, що за пісня грає у відео про Черкаси вкінці? гугл не дає мені відповіді((
  • 28.03.13 16:28
  • КсеняНе працює щось...
  • 28.03.13 16:28
  • КсеняНе працює щось...
  • 24.03.13 13:39
  • Капітан очевидністьПрикол!
 •  
 •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.