ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Віталій Дмитрук презентував у Львові канонізовану жінку

26.03.2013 17:46
Віталій Дмитрук

Віталій Дмитрук

MEOW-MEOW GIRLS - серія полотен, присвячених канонізації мейнстрімного образу жінки. 22 березня у пабі «L'UFT» відбулося відкриття виставки постмодерного художника Віталія Дмитрука.

У Львові виставка MEOW-MEOW GIRLS триватиме до 10 квітня. Це вже втретє Віталій Дмитрук презентує свої роботи у Львові. Він обіцяє й надалі радувати львів’ян своєю творчістю, оскільки це місто має для нього особливе значення.


«Я просто хотів написати всього кілька полотен, проекспериментувати над поєднанням живопису та графіки, створити більш зрозумілі сюжети, обігравши жіночу сексуальність», - розповів митець.

Серію з п’ятнадцяти полотен до цього можна було побачити у Житомирі, де вони були представлені вперше, а через декілька днів після презентації художнику запропонували показати їх і у Львові. В цих живописно-графічних полотнах автор спробував поєднати естетику джазу, коміксів, suicide girls, гранджу, гротеску, BDSМ.


«Першу картину почав створювати ще в кінці 2011 року. Три-чотири рази її переробляв, в результаті вийшло зовсім не те, що уявляв. І мені це подобається, я бачу в цьому новизну», - поділився художник.

Тільки одна картина у художника асоціюється з реальною людиною. Проте друзі почали впізнавати себе і на деяких інших полотнах. Автор визнає, що вони в дечому схожі й мали певним чином дотик до них.

Зоряна Грис, ЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.