ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

У Львові відкрили представництво Люблінського університету

10.04.2013 14:42

Центр працюватиме в фотогалереї Василя Пилип'юка, що на вулиці Стецька, 3а. В центрі будуть проводитися спільні майстер-класи, а також зустрічі в рамках спільного українсько-польського проекту.

Тут можна буде дізнатися більше інформації про університет, проконсультуватися про умови вступу та деталі, пов’язані з навчанням. В центрі можна буде отримати інформаційні листівки не тільки про сам університет, але й про місто Люблін.

В центрі будуть проводитися спільні майстер-класи, а також  зустрічі в рамках спільного українсько-польського проекту.

Це перший подібний центр, що відкриває університет Любліна. Якщо проект буде мати успіх, то університет Марії Кюрі-Склодовської планує відкрити подібні центри і в інших містах України.

Ініціатором відкриття такого центру став депутат Львівської міської ради Львова Роман Грицевич.

На відкриття приїхало найвище керівництво: ректор, проф. Станіслав Міхаловський, проректор Урсула Бобрик.

Університет Марії Кюрі-Склодовської співпрацює з Львівською академією мистецтв, Львівською державною консерваторією ім. М. В. Лисенка, Львівським національним університетом імені Івана Франка.

«Завдяки цьому центру ми б хотіли поширити співпрацю між Львовом і Любліном. Крім навчальної пропозиції, у нас є наукова, культурна діяльність, а також  студентські обміни, практика», - зазначив ректор Станіслав Міхаловський.

Університет має широку мережу факультетів: від мистецького та гуманітарного і аж до біологічного.

Для українців пропонуються курси польської мови. Крім того, за відмінне навчання студенти можуть здобути ректорську стипендію, а також різноманітну фінансову допомогу.

Навчання може відбуватися на всіх рівнях: бакалаврат, магістратура, аспірантура, а токож післядипломна освіта. За деталями можна звертатися в центр.

Розклад роботи: щопонеділка з 10 до 17 години. А також щодня можна буде отримати друковану інформацію.

Деталі на сайті www.ua.umcs.lublin.pl

Також із питаннями можна звертатися як польською, так і українською, на електронну скриньку rekrutacja.ua@umcs.lublin.plТетяна ПавлюкЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (1)

Додати коментар

    • 07.05.13 23:23
    • ЮрійРоман Грицевич молодець!
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.