Львівські чиновники не прийшли на кіно про вирішення проблем міста

20.04.2013 12:12

Активісти урбан-руху lypneva.com іще сподіваються побачити представників міської влади на останньому сеансі – 22 квітня о 18.05.

Львівські депутати й чиновники проігнорували запрошення урбан-руху lypneva.com на показ документальних фільмів, присвячених упорядкуванню міст і вирішенню їхніх проблем, пов’язаних із громадським транспортом, будівництвом, подоланням злочинності, розбудовою відпочинкових зон тощо.

 

На думку активістів руху, у світі вже придумали, як зробити місто комфортним для його мешканців – Львову лише треба застосувати одну з відомих формул. Стрічки «Урбанізований» і «Перетворена Боґота» вони знайшли, переклали й озвучили українською власними силами. Показ організували у Львівській міській раді, розмістивши на сайті мерії оголошення та особисто запросивши представників влади, однак прийшло лише кілька осіб.

 

Фільми вже демонстрували у школах, університетах і громадських організаціях. За словами журналіста Левка Стека, одного з організаторів сеансів, покази збирали чимало охочих, і глядачі активно дискутували про можливість застосування досвіду інших міст у Львові. «Ми зрозуміли, що тут ми не потрібні, - коментує Левко Стек відсутність львівських чиновників на кінопоказах. – Виходить, вони думають, що виконують свою роботу ідеально й не потребують порад».

 

22 квітня о 18.05 lypneva.com зробить іще одну спробу показати чиновникам і депутатам короткометражні документальні фільми про європейські міста, які знайшли вирішення проблемам, найбільш актуальним для Львова.

Ірина СалоШкола журналістики УКУ

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.