ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

«Львівські Леви» вдома поступилися «Рівненським Монархам»

22.04.2013 09:52

Місцевий клуб американського футболу програв свій перший матч у чемпіонаті України Першої Ліги ФАФУ з рахунком 10:14.

21 квітня на стадіоні «Прогрес» «Львівські Леви», про яких наші читачі вже знають, розпочали новий сезон ЧУ Першої Ліги ФАФУ поєдинком проти рівненської команди.

 

Підтримати львівський клуб прийшло близько півсотні вболівальників – переважно рідні та друзі гравців, – проте вони зуміли створити на стадіоні вражаючу атмосферу. Запал глядачів підтримував один із «Левів» – Максим Турко, який через травми змушений був задовольнитися роллю коментатора матчу. Під час гри Максим намагався ознайомити присутніх із правилами нетрадиційного для України виду спорту, пояснюючи, що відбувається на полі.

 

Попри чисельну перевагу господарів (25 проти 12), «Рівненські Монархи» відразу захопили ініціативу, під час першої половини гри занесли два тач-дауни (по шість очок) та заробили два очки за сейфті – 0:14. У другій половині матчу «Леви» оговталися та відіграли десять очок: тач-даун у виконанні Маркіяна Шекеля, два додаткових очка і сейфті. 10:14.

 

До кінця гри господарі мали три реальних моменти, аби принести першу перемогу своєму клубу, проте підвела реалізація. Проте капітан львівʼян квотербек Маркіян Шекель загалом добре оцінює гру. Захист на чолі з Романом Ткачем, який неодноразово рятував свою команду, зіграв чудово. «Провалився повністю напад, – пояснює невтішний результат Маркіян, – і основна цьому причина – недостатній рівень відпрацювання технічних моментів. Проводивши зимові тренування, ми більше працювали на фізичну підготовку». У той же час, як пояснює інший гравець львівʼян Дмитро Мирошниченко, «Леви» все ще намагаються експериментувати та підібрати власний стиль.

 

Наступний матч львівського клубу американського футболу заплановано на 1 червня в Ужгороді проти місцевих «Лісорубів», які є останньою командою західного дивізіону ЧУ Першої Ліги ФАФУ.

Анна ЖурбаЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.