ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Львів’ян закликали не купувати товари, тестовані на тваринах

25.04.2013 08:48

Захисники тварин влаштували перформанс проти вівісекції на Площі Ринок.

24 квітня, у Всесвітній день захисту піддослідних тварин, активісти львівської організації «Екологічний опір» провели на площі Ринок акцію протесту проти вівісекції.

 

Щороку виробники косметики та побутової хімії використовують понад сто мільйонів тварин для жорстоких експериментів, хоча вже давно знайдені більш гуманні та ефективні методи дослідження продукції. З 11 березня цього року в усіх країнах Європейського союзу досліди над тваринами у сфері виробництва косметики та побутової хімії офіційно заборонено.

 

Однак в Україні цю проблему не піднімають на законодавчому рівні, тож продукція, тестована на тваринах, продовжує стояти на полицях вітчизняних крамниць. Тому учасники акції закликали львів’ян не підтримувати цих виробників економічно та бойкотувати їхню продукцію, натомість купувати продукцію «етичних» фірм.

 

Координатор акції Неля Марчук розповіла, що головною метою заходу є інформування громадськості про вівісекцію: «Чимало людей просто не знає про цю проблему. Тому ми періодично проводимо такі акції для того, щоб привернути до неї увагу. Тим, кого почуте не залишає байдужими, ми детальніше розповідаємо, що вони можуть зробити для захисту тварин».

 

Також учасники роздавали присутнім листівки із списками фірм, які тестують продукцію на тваринах, і тих, які використовують етичні способи досліджень.

 

Марта ПересадаЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.