ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

У Львові відбудеться виставка «Lviv Scale Models Fest 2013»

17.09.2013 21:53

«Lviv Scale Models Fest 2013» - назва виставки-конкурсу, яка відбудеться у Львові 21-22 вересня в приміщенні Палацу Мистецтв. Захід проводитимуть вдруге, а організований він з ініціативи львівських моделістів та Галицького історико-технічного товариства. На виставці будуть представлені роботи авторів не лише з України, а також із Польщі, Чехії, Росії та Білорусі. Головний гість заходу – Мігель Хіменес, один із найвідоміших моделістів світу. Представлені моделі журі оцінюватиме в 95-ти категоріях, 18 з яких – дитячі та юнацькі. 

«Для дітей це дуже корисно, тому що моделізм вчить мислити технічно, і взагалі він багато кому дав путівку в життя як інженерам-конструкторам та пілотам», - зазначає член оргкомітету Олесь Газдайка.

У конкурсі передбачається номінація гран-прі, яку визначать самі гості дійства прямим голосуванням. Організатори наголошують на об’єктивності, адже під час конкурсу роботи номінантів будуть анонімними.

Участь та вхід на виставку безкоштовні.

Валерія АндрійчукЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.