ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Ілько Лемко: «Львів випереджає деякі європейські міста»

18.09.2013 23:22

Сьогодні, 18 вересня, біля каплиці Боїмів відбулась презентація проекту «Туристичне ознакування Львова». Учасники презентації похвалились своїми здобутками та пообіцяли зробити Львів ще зрозумілішим для туристів. Управління туризму Львівської міської ради та ПрАТ «Київстар» підвели підсумки дворічної роботи над проектом. Цього року завершився вже другий етап ознакування туристичного Львова. За весь час таблиці з інформацією додали до 36 історичних об’єктів міста.  Таблички створено в одному стилі, на них є коротка інформація про пам’ятку архітектури українською та англійською мовами. Автором таких текстів є Ілько Лемко. Для нього робота над проектом була проблематичною, адже важко вмістити багаторічну історію кожного будинку всього у 550 друкованих знаків. Втім, історик стверджує, що Львів у туристичних новаціях випереджає навіть деякі європейські міста.

Організатори поділились також ідеями на майбутнє. Серед них - додавання до інформаційних таблиць  QR-кодів з більшою інформацією про об’єкт. Свої пропозиції висловили й гості. Зокрема, Іріс Гляйхман, керівник проекту GIZ у Львові, запропонувала сфокусувати свою увагу не лише на архітектурних об’єктах, а й на музичних чи релігійних, та згрупувати таблички за певними темами. 
Роксолана МудракЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.