ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

У Львові можна пізнати «Сакральне»

19.09.2013 16:29

Пізнати Всесвіт дещо з іншого боку змогли вчора мешканці та гості Львова. Наблизити людей до зірок - мета художника Ігоря Калінаускаса, відомого своїми радикальними абстракціями та глибокою психологічністю.

Вісімнадцятого вересня у мистецькій галереї Гері Боумена відбулося офіційне відкриття виставки, що отримала назву «Сакральне». Варто зауважити, що вона відбувається в рамках зйомок телепроекту «Культурний шок» з не менш відомою художницею Христиною Катракіс. 

Розпочалося дійство із фаєр-шоу у внутрішньому дворику галереї, а потім плавно перенеслось у виставкову залу.Уся експозиція налічує 12 полотен, серед яких: «Душа», «Містерія Зікра», «Мандруючі зірки», «Безмежність». Вдалим доповненням також стала інсталяція із запалених свічок, що додало атмосфері ще більшої загадковості, затишку та продовжило вогняну тематику.

Усі бажаючі зможуть відвідати експозицію до 2 жовтня. Вхід вільний.

 
Христина ДмитрикЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.