Green Silence у Львові

19.09.2013 16:52

Концерт відомого місцевого гурту відбудеться 20 вересня о 20:00 в Львівській копальні кави, що на площі Ринок, 10. Виступ, запевняють учасники групи, буде по-справжньому драйвовим. Концерт поєднає в собі шалену суміш диско-фанку, джаз-року та ска-роллу. Ви теж матимете змогу насолодитися музикою цього запального гурту, який даватиме сольний виступ у теплий вечір п'ятниці. Тут разом із запашною кавою музика наповнить вас сонцем та навіє спогади про літо. Вартість квитка - 50 гривень.

"Очікую на прихід публіки і взаємний обмін емоціями. Після літніх канікул вже хочеться на сцену, а такий концерт - це саме те, що піднімає настрій у ці похмурі дні.  На нашу музику люди практично будь-де реагують одинаково радісно", - поділився очікуваннями від завтрашнього виступу фронтмен гурту Юрій Рокецький.

Нагадаємо, що GREEN SILENCE - львівський фанк-гурт, який поєднує безліч музичних стилів. Заснований у 2004-му році. Спочатку назва групи була "Silence", яка згодом перетворилась у  "Green silence".
Аня ДубинаЛНУ ім. Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.