ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

У Львові вперше відбудеться фестиваль піци

19.09.2013 17:53

5 жовтня У Львові на площі Ринок відбудеться перший Фестиваль піци. Допомагатиме у проведені фестивалю співорганізатор аналогічного заходу в Неаполі, засновник школи піцайоло та групи піца-акробатів “Franco's Pizza” Франко Ворія. Фестиваль порадує львів'ян дегустацією мега-піци, дитячими майстер-класами, впродовж свята також діятиме безкоштовний парк атракціонів Pizza Land. Серед іншого - виступи піца-акробатів (участь візьме дворазовий чемпіон світу з піца-акробатики сицилієць Паскуліно Барбассо) та театру тіней Fire Flies. Оперні співаки з балконів та вікон будинків на площі Ринок подарують місту незабутній концерт “Музика над тобою”, участь в якому візьме також  Блез Малаба, учасник шоу “Голос країни”.  Завершиться концерт електро-оперою від київського гурту La Festa. 

Впродовж фестивалю діятиме також спеціальна “валюта” - піца-токени, які можна буде заробити на атракціонах в Pizza Land та різноманітних змаганнях. А потратити піца-токени можна на смачну їжу чи приємні сувеніри. Також відбудеться розіграш квитків до Італії.

Орагнізатори наголосили, що Фестиваль піци — це сімейне свято, тому їжу будуть робити максимально корисною. Крім того, вони планують провести аналогічний захід і в інших містах України.
Мар'яна ФединаЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.