ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

У Львові відкрилась лялькова виставка «Lady & Teddy»

19.09.2013 20:33

Дев’ятнадцятого вересня у Палаці Мистецтв відбулося відкриття виставки «Lady & Teddy» в рамках п’ятого фестивалю «Ляльковий світ».

«Ляльковий світ» вже п’ятий рік поспіль дає змогу майстрам обмінятися досвідом. Для відвідувачів це можливість побачити понад дві сотні авторських ляльок та придбати деякі з них.

Цьогоріч візитівкою форуму стали ведмедики Тедді, виконані з різних матеріалів. Також можна було побачити колекційних порцелянових й в’язаних ведмедиків. Та окрім них, на виставці були представлені валяні ляльки, так звані «гарбузоголові» та інтер’єрні текстильні іграшки – тільди. Гості мали змогу оцінити новинку - іграшку у стилі стім-панк.

«Це лялька з великою кількістю механічних та дрібних деталей. На сьогодні у нас все більше електронних речей, а стім-панк – для поціновувачів механіки» - пояснює організатор виставки Ірина Сорокіна.

Також відвідувачі можуть взяти участь у майстер-класах зі створення ватних іграшок та жіночих прикрас.

Виставка буде відкритою для гостей щодня, відвідати її можна буде до 29 вересня. Для дітей вартість квитка становить 5 гривень, для дорослих – 10. 

 
Ірина СкіцьЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.