ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

У Львові відбудеться пробіг «Львівська десятка»

20.09.2013 22:45

22 вересня, в неділю, в місті Лева в рамках Олімпійського тижня відбудеться Перший міжнародний легкоатлетичний пробіг «Львівська десятка». Організаторами пробігу є Федерація легкої атлетики Львівської області, Українське юридичне товариство та спортивний клуб «Ультра».
Траса пролягатиме проспектом Свободи, площею Міцкевича,  проспектом Шевченка, вулицями Герцена, Франка, Зеленою, Івасюка, Левицького та Погулянкою. Далі учасники мають подолати цей же маршрут, тільки в зворотному напрямку.  

Біг триватиме 90 хвилин, загальна довжина траси – 10 км. Вікова категорія обмежена, взяти участь в акції зможуть лише повнолітні. Попередньо до пробігу зголосилось приєднатись уже більше 130 осіб. До змагань запросили також спортсменів із Росії, Німеччини  та Польщі. 

Організатори обіцяють усім без винятку учасникам вручити медалі та дипломи, а от найшвидших бігунів нагородять спеціальними кубками та цінними призами. 

Стартуватиме пробіг біля пам’ятника Шевченкові о 12 годині, фініш буде у тому ж місці.
Галина ФабриковаЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.