ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Мешканцям міста презентували «Львівське ретро»

21.09.2013 18:06

Вчора, 20 вересня, у Палаці Мистецтв відкрили міжнародний мистецький проект «Львівське Ретро». Художники з України, Білорусі, Польщі, Словаччини та Вірменії презентували свої творчі роботи.

На виставці можна побачити скульптури, кераміку, живописні й графічні роботипонад 30 художників з усього світу. Славетне минуле міста настільки надихнуло митців, що вони вирішили продемонструвати сучасникам своє бачення культури ретро-Львова.

Кожен митець мав також особливе завдання: написати короткий девіз чи анотацію до своєї роботи, аби глядач зміг подивитися на неї очима автора.

Під час відкриття приємний фон створювала жива музика, організатори порадували також фуршетом і виступом професійних бальних танцюристів.

«Львівське Ретро» - це результат майже піврічної роботи, до якої охоче долучились визнані митці світу», -інформують у прес-службі Палацу мистецтв.

Виставку можна відвідати до 6 жовтня, вхід вільний.

 
Марта ВентикЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.