Виставка живопису Ольги Кваші

24.09.2013 21:52
Впродовж трьох тижнів - до 13 жовтня - у галереї "Зелена канапа" триває виставка живопису Ольги Кваші, відкриття якої відбулося 24 вересня.

Львів’янка вже вп’яте демонструє свої картини для рідного міста. На відкриття прийшло чимало друзів, шанувальників та дітлахів. Гості  щиро висловлювали свої враження авторці.Протягом двох років Ольга працювала над виставкою. За цей час у її доробку назбиралося близько тридцяти картин, сімнадцять з яких було показано на широкий загал. Серед картин є "Дорога до квітня", "За день до цвітіння", "На долину туман упав", "Рожеві Карпати".

Художниця любить подорожувати Карпатами, любить Львів та Луцьк - свої почуття виливає на полотні. А от найбільше їй подобається картина "Тихесенький вечір на землю спадає". 


Кваша пообіцяла поділитись новими роботами вже у 2015 році. Можливо, це будуть полотна, виконані в новому стилі. 


Роксолана Мудрак, Анна ДубинаЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.