ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

"Маленького принца" слухали дорослі львів'яни

25.09.2013 13:31
Приємна музика, свічки, щирі посмішки слухачів та харизматичні актори – саме так можна описати «Вечір казки», що відбувся 24 вересня у Королівському залі Історичного музею.

«Маленький принц» - вічна казка, яку прочитав чи не кожен дорослий. «Дитина живе у кожному із нас, - стверджують організатори, - проте дуже важливо не втратити її». На читаннях слухачі мали змогу розбудити чи віднайти в собі малечу і пірнути з головою у дитинство. Адже сама атмосфера змушувала повернутися думками у ті безтурботні часи, коли розказувала казки ще бабуся. Читали «Маленького принца»  акторка театру Леся Курбаса Оксана Козакевич та радіоведучий Андрій Чемес. Приємне музичне забарвлення створив молодий гурт «Перекоти Поле». 


Охочих послухати нестандартне звучання «Маленького принца» виявилось чимало. Навіть місця для всіх не вистачило. Втім, кмітливі гості принесли зі собою каремати.
Наталія АнтонишинЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.