ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Манхеттенський міжнародний кінофестиваль у Львові вже всьоме

27.09.2013 19:55
26 вересня у Львівському Палаці Мистецтв відбувся перший кінопоказ короткометражних стрічок.
За дві години сеансу публіка переглянула 10 фільмів-фіналістів. Вони  змагаються за звання найкращого режисера. Серед них митці з Франції, США, Фінляндії, Англії, Ірландії та Австралії. Особливістю кінопоказу було те, що перед початком кожної стрічки демонстрували відеозвернення авторів.  Глядачі автоматично ставали членами журі. Обирали найкращу стрічку 2013 року виключно за своїми власними критеріями, також була номінація на кращу акторську роль.Всі короткометражки –  це щось неповторне та надто особисте для кожного.  Французькому режисеру Александрі Наум вдалося передати історію людських стосунків у чотирьох хвилинах кінострічки «Без коментарів». Натомість, американець Джейкоб Сільман створив фільм тривалістю аж 18 хвилин.


 
Фестиваль триватиме до 2 жовтня. Тому можливість вплинути на кінцевий результат є у кожного. Ім’я переможця буде оголошено на офіційному сайті www.manhattanshort.com 7 жовтня 2013 року.

Андрійчук Валерія та Христина ГацЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.